top of page

- Okulumuz yoklama sistemi, bilindiği üzere siz değerli ailelerin her ayın 15'i ile takip eden ayın 15'i arasında  4 adet ders verecek şekilde çalışmaktadır. Bu 4 adet derslik bir periyotta her öğrencinin 1 adet telafi hakkı bulunmaktadır. Bu telafi dersini, aynı ay içerisinde icra edemediğimiz zaman, o aya ait ödeme döneminde ücretten düşerek aradan çıkartıyorduk.

 

- Ancak, bazı ailelerin bu durumu suistimal etmeleri sonrasında eksik ücret sistemini yürürlükten kaldırarak, eski sistemimize dönmüş bulunmaktayız.  

- Bu sistemde yapılamayan ders, yoklama kartlarına not alınarak takip sağlanacaktır. Yine aynı ay içerisinde ailelere ve de okulumuza uyacak gün ve saatlerde aradan çıkartılarak icra edilecektir. Yapılamadığı taktirde, kartta duracak olup takip eden aylarda uygunluklarda da yapılabilecektir. 

- Ödeme hatırlatma mesajları, her ayın 15'inde ücret bilgisi içermeyecek olup, tam aidat hatırlatması olarak gönderilmiş olacaktır. 

 

- Burada esas amaçlanan, hastalık durumları haricinde öğrencilerin devamsızlık yaparak dersten ve eğitimden geri kalmalarını engellemek olacaktır.

40A9229D-9E16-49B4-AB46-BCA669330187.jpeg
bottom of page